Lirene

  (59)

Lirene, expert v péči o pleť, vyvíjí efektivní kosmetiku vysoké kvality za dostupné ceny. Její dermoprogramy jsou vytvořené ženami pro ženy – produkty tvoří expertky, které se při vývoji inspirují svými osobními zkušenostmi. Vedou komplexní výzkum a vytvářejí inovativní kosmetické receptury, aby pomohly ženám cítit se a vypadat ještě krásnější.

Vědkyně v Lirene Science Laboratory jsou jako my – zaneprázdněné, vážící si každé chvíle strávené s rodinou nebo svými koníčky.

Lirene – expert v péči o pleť

Kosmetika tvořená ženami pro ženy

Značka Lirene klade velký důraz na výzkum a vývoj. Ve svých laboratořích zaměstnává řadu špičkových vědců z různých oborů, aby každý den hledali stále nové, účinné ingredience a nabídli vhodnou péči pro všechny zákaznice a jejich typ pleti.

Lirene využívá vlastní, dobře vybavenou vědeckou laboratoř, ve které provádíme testování (jak in-vitro, tak in-vivo) i za účasti dobrovolníků. Krémy, balzámy, oleje, make-upy, tělová mléka a další produkty značky Lirene jsou zkrátka inspirovány zkušenostmi a názory jejich pravidelných uživatelů.

Lirene. Kosmetika tvořená ženami pro ženy.

Lirene – ingredience přírodního původu

Lirene svým zákaznicím přináší nové nebo vylepšené produkty, které odpovídají současným kosmetickým trendům. Zdůrazňují přirozenou krásu, snadno se aplikují a velmi příjemně voní. To vše za použití ingrediencí přírodního původu.

V Lirene je klíčové, aby si kvalitní kosmetiku mohla dovolit každá z nás. Jednou z vlastností je tak i cenová dostupnost.

Lirene. Kosmetika za použití ingrediencí přírodního původu.

Ikonické produkty

Produktové řady

Lirene. Líčení.
Líčení
Lirene. Čištění pleti.
Čistění pleti
Lirene. Vitamin energy
Vitamin Energy
Lirene Superfood.
Superfood
Lirene Acid power
Acid Power
Lirene. Mezo-Collagene.
Mezo-Collagene
Lirene. Hydratace a výživa.
Hydratace a výživa
Lirene. Sun Care.
Sun care
Lirene. Make Me Slim.
Make Me Slim
Lirene. Péče o nohy
Péče o nohy
Lirene. Péče o ruce.
Péče o ruce

Seřadit podle