Himalaya Herbals Liv.52 100 tablet

Doplněk stravy

Himalaya Herbals Liv.52 obsahuje komplex přírodních látek (byliny z podhůří Himalaje) s příznivým účinkem na činnost a očistu jater (Kapara trnitá, čekanka obecná).
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Himalaya Herbals v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 02. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
175

Cena za 100 kusů: 175 Kč

O produktu

50083385

Himalaya Herbals Liv.52 je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem přírodních látek, které jsou důležité pro regeneraci jaterních buněk a detoxikaci organismu.

  • Kapara trnitá (Capparis spinosa) přispívá k normální činnosti jater a chuti k jídlu.
  • Čekanka obecná (Cichorium intybus) napomáhá normální činnosti jater a normální funkci střevního traktu. Přispívá k normální činnosti srdce a cév, k normální hladině glukózy v krvi a pomáhá udržovat normální stav kostí a kloubů.
  • Lilek černý (Solanum nigrum) přispívá k normální činnosti močových cest (ledviny) a napomáhá přirozené obranyschopnosti.
  • Vrcholák pravý (Terminalia arjuna) přispívá k normální činnosti jater a chuti k jídlu.
  • Kassie západní (Cassia occidentalis) napomáhá normální činnosti jater a normální funkci střevního traktu. Přispívá k přirozené obranyschopnosti.
  • Řebříček obecný (Achillea millefolium) přispívá k normální funkci močových cest (ledviny) a normálnímu trávení. Napomáhá normální funkci dýchacího systému a normální činnosti cévní soustavy. Příznivě působí na metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti.
  • Tamaryšek francouzský (Tamarix gallica) napomáhá normálnímu trávení a funkci jater. Přispívá k přirozené obranyschopnosti. Působí jako antioxidant.

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let užívají 1-2 tablety 2x denně po dobu 3-4 měsíců. U chronických potíží 6 měsíců. Tablety užívejte s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení:

Kapara trnitá (Capparis spinosa) 65 mg, Čekanka obecná (Cichorium intybus) 65mg, Lilek černý (Solanum nigrum) 32mg, Vrcholák pravý (Terminalia arjuna) 32mg, Kasia (Cassia occidentalis) 16mg, Řebříček obecný (Achillea millefolium) 16mg, Tamaryšek francouzský (Tamarix gallica) 16mg, Mandur bhasma 33mg v jedné tabletě.

Stearan hořečnatý, sodná sůl karboxymetylcelulózy, mikrokrystalická celulóza, kroskarmelóza sodná, oxid křemičitý. 

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy a pro alergiky na některou z přidaných látek. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.