Livostin oční kapky 4 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: LIVOSTIN
Rychle a dlouhodobě ulevují od očních příznaků alergie na trávy, pyl, plísně, prach a srst. Mezi projevy alergie patří zarudnutí a svědění spojivky, otoky víček a slzení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
195

O produktu

50119020

Oční kapky rychle a dlouhodobě ulevují od očních příznaků alergie nejčastěji na trávy, pyl, plísně, prach a jiné látky. Alergie neboli přecitlivělost je nadměrná reakce imunitního systému organismu na látky, které se vyskytují běžně v našem prostředí. Mezi typické oční projevy alergie řadíme zarudnutí a svědění oční spojivky, otoky víček, slzení a citlivost na světlo. Mezi typické sezónní spouštěče alergie patří pyly a trávy. Mezi celoroční spouštěče alergie řadíme např. domácí mazlíčky a roztoče. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 6 let.


Dávkování

Oční kapky nanášejte 1 kapku 2x denně do obou očí. Při velmi nepříjemných obtížích můžete zvýšit dávkování na 1 kapku 3x-4x denně do obou očí. Při léčbě celoročních alergických obtížích lze přípravek používat i několik měsíců. Pokud potíže přetrvávají déle než 7 dnů nebo dojde k zhoršení příznaků alergie, poraďte se o dalším postupu léčby s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je levocabastini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml suspenze.

Pomocné látky jsou propylenglykol, hydrogenfosforečnan sodný, monohydrát dihydrogenfosforečnan sodný, hypromelóza 2910, polysorbát 80, dihydrát dinatrium-edetát, roztok benzalkonium-chlorid a voda na injekci.

Upozornění

Přípravek nepoužívejte s měkkými kontaktními čočkami. S jejich aplikací bychom měli počkat alespoň 15 minut po aplikaci očních kapek.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.