844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Loratadin-ratiopharm 10mg 30 tablet

Loratadin-ratiopharm 10mg 30 tablet

50010617
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
129 Kč
Skladem u dodavatele

Loratadin - ratiopharm 10 mg se používá při léčbě alergické rýmy a při léčbě příznaků chronické kopřivky u dospělých a dospívajících od 12 let.

Podrobné informace o produktu

Přípravek Loratadin – ratiopharm 10 mg je lék na alergie. Tlumí příznaky alergické rýmy (kýchání, výtok z nosu, svědění v nose a svědění a pálení očí). Dále se užívá k léčbě příznaků chronické kopřivky, jako je svědění, zarudnutí a vyrážka na kůži. Tablety Loratadin – ratiopharm 10 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let.

Jak se přípravek Loratadin – ratiopharm 10 mg užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Děti od 2 do 12 let užívají 1x denně 1 tabletu pouze na doporučení lékaře. Přípravek není určen dětem do 2 let nebo s hmotností nižší než 30 kg. Přípravek neužívejte déle než 7 dní bez porady s lékařem.

Složení:

Léčivou látkou je loratadinum 10 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kukuřičný škrob, magnesium-stearát.

Upozornění:

Loratadin-ratiopharm 10 mg ovlivňuje výsledky kožních testů, a proto je třeba 2 dny před jejich provedením užívání přípravku přerušit.

Příbalový leták

Parametry produktu

SUKL název LORATADIN-RATIOPHARM 10MG TBL NOB 30 Farmakoterapeutická skupina antihistaminika
Forma Tablety SUKL kód 97393
EAN 4030096103206

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.