Lovela Baby Avivážní přípravek 2 l

Drogerie

Značka: LOVELA
Lovela Baby Avivážní přípravek má speciálně vyvinuté složení, které je vhodné pro citlivou dětskou pokožkou již od narození a pro pokožku trpící alergiemi.
Skladem na e-shopu
209

O produktu

50123038

Pro dokonalý výsledek z praní dětského prádla, které bude náhedně jemné a hebké. Lovela Baby Avivážní přípravek má speciálně vyvinuté složení, které je vhodné pro citlivou dětskou pokožkou již od narození a pro pokožku trpící alergiemi. Avivážní přípravek vystačí až na 33 praní.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechává oblečení nádherně hebké
  • přispívá ke snadnějšímu žehlení oblečení
  • speciálně určený pro praní dětského prádla
  • vystačí až na 33 pracích dávek
  • s jemnou vůní 

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: kationtové povrchově aktivní látky. Méně než 5 %: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, parfém.

Použití

Doporučené dávkování pro 4,5 kg náplně pračky viz obal.

Upozornění

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.