Kosmetika

La Roche-Posay Anthelios Shaka sprej SPF50+ 200 ml

Produktová řada: Anthelios
  • La Roche-Posay Anthelios Shaka sprej SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB záření. Nemastná, lehká textura respektuje všechny typy pleti včetně citlivé.
859

O produktu: La Roche-Posay Anthelios Shaka sprej SPF50+ 200 ml

50118646

Úvod

Těšte se ze slunečních paprsků s vědomím, že Vaše pokožka je v bezpečí. Nadměrná expozice UVA a UVB zářením bývá příčinou poškození pokožky i jejího předčasného vadnutí. La Roche-Posay Anthelios Shaka sprej SPF50+ má příjemnou ultralehkou texturu a zajišťuje velmi vysokou ochranu proti UVA a UVB záření. Přípravek ve formě spreje poskytuje pohodlnou a rychlou aplikaci. Není mastný a nezanechává bílé stopy. Díky voděodolnému složení je výbornou volbou, pokud se chystáte vyrazit na pláž. Testováno pod dermatologickou kontrolou. Vhodné i pro citlivou pokožku.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana SPF50+
  • příjemná ultralehká textura
  • odolné vůči vodě a písku

Použití

Aplikujte těsně před vystavením slunečnímu záření. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Vyhněte se oblasti kolem očí. Pro udržení ochrany aplikaci často opakujte, především po koupání, v případě pocení a osušování pokožky. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vyhněte se pobytu na přímém slunci a vždy používejte pokrývku hlavy. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek 100% nechrání před UV zářením.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.