La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ náhradní náplň 400 ml

Kosmetika

5.0
La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+Mycí gel pro suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky La Roche-Posay v minimální hodnotě 690 Kč. *Při nákupu vybraných produktů značky La Roche-Posay v minimální hodnotě 690 Kč získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

415

O produktu

50123013

Mycí gel pro suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému. La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ je relipidační čisticí krémový gel určený pro dospělé, děti i kojence již od narození. Pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Zklidňuje podráždění a ulevuje od nepříjemného svědění, které je způsobené pnutím vysušené pokožky. Lipikar Syndet AP+ je vhodný i pro vlasovou pokožku kojenců a pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí. Toto balení s náhradní náplní obsahuje o 77 % méně plastů než standartní 400 ml obal.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje podrážděnou pokožku
  • okamžitě zmírňuje svědění
  • vyživuje pokožku a dodává potřebné lipidy
  • neštípe v očích
  • vhodné od narození

Použití

Nanášejte na navlhčenou pokožku, jemně masírujte a poté opláchněte. Před doplněním, nevyplachujte původní láhev vodou. Nemíchejte s jinými produkty.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.