La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ náhradní náplň 400 ml

Kosmetika

Mycí gel pro suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému. Pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Vhodný od narození.
Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky La Roche-Posay z řad Lipikar a Cicaplast v minimální hodnotě 690 Kč. *Při nákupu produktů značky La Roche-Posay z řad Lipikar a Cicaplast v minimální hodnotě 690 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 21. 1 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
385

O produktu

50123013

Mycí gel pro suchou a citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému. La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ je relipidační čisticí krémový gel určený pro dospělé, děti i kojence již od narození. Pomáhá zmírňovat projevy velmi suché pokožky již během sprchování. Zklidňuje podráždění a ulevuje od nepříjemného svědění, které je způsobené pnutím vysušené pokožky. Lipikar Syndet AP+ je vhodný i pro vlasovou pokožku kojenců a pro odstraňování šupin na pokožce hlavy u dětí. Toto balení s náhradní náplní obsahuje o 77 % méně plastů než standartní 400 ml obal.

Výsledek:

  • zklidňuje podrážděnou pokožku
  • okamžitě zmírňuje svědění
  • vyživuje pokožku a dodává potřebné lipidy
  • vhodné od narození
  • neštípe v očích

Použití

Nanášejte na navlhčenou pokožku, jemně masírujte a poté opláchněte. Před doplněním, nevyplachujte původní láhev vodou. Nemíchejte s jinými produkty.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.