Ludi

Řadit
Filtry výpisu
Ludi Skákací míč 45 cm 1 ks modrý

1 ks modrý

Péče o dítě

Ludi Skákací míč je nafukovací, vhodný na hraní i skákání. Pro použití doma i venku. Skákací míč je vhodný pro děti od pěti let. Jeho nosnost je 50 kg.

  365 Kč
  Ludi Hračky do vody transport 4 ks

  4 ks

  Péče o dítě

  Se sadou krásně barevných stříkacích hraček do vany si vy i vaše děťátko pravidelné koupání zaručeně zpříjemníte. Obsahuje čtyři hračky s motivem dopravních prostředků.

   195 Kč
   Ludi Hračky do vody mořské potvůrky 4 ks

   4 ks

   Péče o dítě

   Se sadou krásně barevných stříkacích hraček do vany si vy i vaše děťátko pravidelné koupání zaručeně zpříjemníte. Obsahuje čtyři hračky s motivem obyvatel oceánu.

    195 Kč
    Ludi Hrací ohrádka s míčky Sova

    Péče o dítě

    Skládací hrací ohrádka se snadno rozloží, přenáší i skladuje. Vaše děťátko získá vlastní bezpečný prostor a nerozkutálí se mu hračky. Sada obsahuje také 50 míčků.

     895 Kč
     Ludi Hračky do vody zvířátka ze statku 4 ks

     4 ks

     Péče o dítě

     FORBABY Hračky do vody zvířátka ze statku je sada čtyř zvířátek do vody pro nejmenší děti. V balení najdete kohoutka, ovečku, kravičku a prasátko.

      195 Kč
      Ludi Senzorický míček 1 ks růžový

      1 ks růžový

      Péče o dítě

      Ludi Senzorický míček je ideální pro příjemnou masáž. Házením, kutálením a chytáním míčku dítěti pomáháte v rozvoji motorických dovedností a koordinaci dítěte.

       219 Kč
       Ludi Hračky do vody zvířátka z louky 4 ks

       4 ks

       Péče o dítě

       Ludi Hračky do vody zvířátka z louky je sada čtyř zvířátek do vody pro nejmenší děti. V balení najdete šneka, housenku, včelku a berušku.

        195 Kč