Kosmetika

MÁDARA ACNE akutní roll-on na pupínky 8 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: Acne

Přírodní certifikovaný roll-on MÁDARA ACNE s kyselinou salicylovou a kmenovými buňkami z jalovce zlepšuje stav problematické pleti a zmírňuje příznaky akné.

249
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: MÁDARA ACNE akutní roll-on na pupínky 8 ml

50135296

Úvod

Akutní roll-on MÁDARA ACNE slouží k lokálnímu ošetření pupínků. Produkt obsahuje aktivní látky, které jsou účinné v boji proti akné u dospívajících i dospělých. Obsahuje 2% kyselinu salicylovou a kmenové buňky z jalovce. Exfoliační účinek kyseliny salicylové odstraňuje odumřelé buňky z povrchu kůže, a tím napomáhá aktivním látkám dostat se hlouběji do pokožky. Antibakteriální extrakt z kmenových jalovcových buněk zabraňuje růstu nežádoucích bakterií na pleti. Pomáhá zlepšit stav problematické pleti. Složení přípravku je z 98 % přírodního původu. Dermatologicky testováno. 90 % respondentů doporučuje přípravek ostatním*.

*Dermatologická studie, 30 pacientů s akné, 4 týdny používání v kombinaci s AKNE Intense Blemish & Pore Treatment. 

Hlavní vlastnosti:

  • zlepšuje stav problematické pleti
  • organické složení
  • dermatologicky testováno 


Použití

Aplikujte přímo na pupínky a skvrny. V případě potřeby aplikujte znovu po 2 hodinách. Uchovávejte mimo oblast očí a rtů. Pro nejlepší výsledky používejte v kombinaci s ACNE Intense Blemish & Pore Treatment.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.