Kosmetika

MÁDARA BALANCING TONER vyrovnávací tonikum 200 ml

Značka: MÁDARA

Osvěžující a vyrovnávací toner MÁDARA BALANCING TONER s fermentovanými cukry dokonale osvěžuje a dočišťuje pleť, aniž by ji vysušil. Složení vyrovnávající pH.

409
Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA BALANCING TONER vyrovnávací tonikum 200 ml

50136044

Úvod

Osvěžující a vyrovnávací toner MÁDARA BALANCING TONER s fermentovanými cukry dokonale osvěžuje a dočišťuje pleť, aniž by ji vysušil. Složení vyrovnávající pH. Vraťte pokožce zpět její matný, ale zároveň přirozený vzhled díky regulujícímu toniku. Přípravek obsahuje výtažky z malin a okurky, květinové vody a tělu vlastní hydratační látky, které minimalizují póry, hloubkově tonizují a pečují o pokožku. Ta bude po aplikaci dokonale čistá a svěží. Baleno ve 100% recyklovaném obalu.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá obnovit ochrannou vrstvu pleti
  • hydratuje a reguluje tvorbu mazotoku
  • vhodné pro normální až smíšenou pokožku

Použití

Aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť pomocí vatového tamponu nebo rozetřete rukama. Následně naneste hydratační krém.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.