Kosmetika

MÁDARA PURIFYING FOAM čisticí pěna 150 ml

Značka: MÁDARA

MÁDARA PURIFYING FOAM čisticí pěna šetrně odstraňuje nečistoty z pleti a zanechává ji jemnou a zklidněnou. Nevysušuje pleť, můžete ji používat i na oblast očí.

485
Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA PURIFYING FOAM čisticí pěna 150 ml

50136037

Úvod

Přírodní čisticí pěna od značky MÁDARA jemně odstraňuje make-up a nečistoty z pokožky na tváři a na krku. Díky svému šetrnému složení ji můžete použít i na oční okolí. Pěna nijak nevysušuje pleť, rovněž je možné ji používat i na oblast okolo očí. Obsahuje měsíček lékařský, heřmánek pravý, řebříček obecný z oblasti Baltu a růžovou květovou vodu. Přípravek můžete použít na všechny typy pleti. Zanechává pokožku jemnou a svěží.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně, ale účinně odstraňuje make-up
  • vhodné k použití kolem očí
  • nevysušuje, zanechává pleť svěží 


Použití

Jemně vmasírujte pěnu do pokožky a opláchněte vodou. Používejte ráno a večer.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.