Kosmetika

MÁDARA SILK Vlasová mlha Micro-Keratin 90 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: Vlasová kosmetika

Přírodní vlasová mlha MÁDARA SILK s mikrokeratinem snižuje lámavost a třepení, podporuje snadné rozčesávání a vyhlazuje povrch vlasů. Bezoplachová.

409
Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA SILK Vlasová mlha Micro-Keratin 90 ml

50135298

Úvod

Silk vlasová mlha Micro-Keratin MÁDARA je ideální volbou pro suché, lámavé, křehké a poškozené vlasy. Tento keratinový sprej opravuje narušená vlasová vlákna, dodává jim potřebnou výživu a hydrataci, hebkost a lesk a také eliminuje lámavost konečků. Připraví vlasy na další styling. Přípravek obsahuje hydrolyzovaný keratin, kyselinu mléčnou a extrakt z červené řasy Furcellaria lumbricalis. Kyselina mléčná pomáhá udržovat rovnováhu pH vašich vlasů a vlasové pokožky. Pomáhá vyhlazovat vlasová vlákna a usnadňuje jejich rozčesávání, zlepšuje pružnost.

Hlavní vlastnosti:

  • eliminuje ulamování a třepení konců
  • hloubkově hydratuje
  • usnadňuje rozčesávání


Použití

Před úpravou lehce nastříkejte na čisté, ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.