Matcha Tea Mandle v bílé čokoládě 100 g

Potraviny a nápoje

Značka: MATCHA TEA
Práškový zelený čaj podporuje koncentraci a poskytuje psychické a fyzické povzbuzení. Kombinace s mandlemi a čokoládou je výbornou svačinou během pracovního dne.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 ks produktů značky Matcha Tea v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
85

Cena za 100 g: 85 Kč

O produktu

50119152

Energie a vzpruha během pracovního dne i sladké potěšení. Japonský zelený matcha tvoří jemný prášek z ručně sbíraných lístků zeleného čaje. Zelený čaj je výborný antioxidant a díky obsahu takzvaného čajového kofeinu teofylinu přináší příjemné povzbuzení, které se projevuje zrychlením metabolizmu i schopností lepší koncentrace. Jeho účinek nastupuje pozvolna a přetrvává několik hodin. V kombinaci s mandlemi a bílou čokoládou je skvělou svačinou v práci, při studiu nebo před sportovním výkonem.

Hlavní vlastnosti:

  • zelený čaj působí jako antioxidant
  • matcha poskytuje psychické a fyzické povzbuzení
  • lahodná kombinace s mandlemi a bílou čokoládou

Složení

Bílá čokoláda 68 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená smetana, emulgátor: slunečnicový lecitin; přírodní vanilkové aroma), jádra mandlí pražená 27 %, mleté listy zeleného čaje 4 %, lešticí směs (lešticí látka: arabská guma; cukr, med).

Upozornění

Dospělí by neměli překračovat dávku 4-6 gramů matcha. Těhotné, kojící a děti by měly konzumovat jen cca 2 gramy denně.

Alergeny: Mandle, laktóza. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, obilovin obsahující lepek a sezam.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.