Vkládací látkové pleny

  (62)
Seřadit podle
Vkládací látkové pleny

Vkládací látkové pleny

Co jsou to vkládací pleny?

Vkládací pleny jsou nezbytným doplňkem do svrchních látkových kalhotek. Zajišťují perfektní savost. Plenu můžete jednoduše zacvaknout nebo vložit do kalhotek. Další možností vkládací pleny je tzv. kalhotková plena, která vypadá podobně jako svrchní kalhotky, ale obsahuje pouze savou látku bez nepromokavé vnější vrstvy, jak je tomu u kalhotek. Vyberte si vkládací plenu např. od T-tomi, Petit Lulu nebo Bamboolik.

Vlastnosti vkládacích plen

Savé pleny posilují funkci celého systému látkování. Udržují zadeček v suchu a společně se svrchními kalhotkami chrání před protečením. Vkládací pleny se mění při každém přebalení. Pokud jsou svrchní kalhotky čisté a suché můžete je ponechat a vložit do nich novou plenku. Špinavé vkládací pleny skladujte v nepromokavém pytlíku, který si můžete vzít s sebou na procházku či na výlety.

Materiál vkládacích plen

Vkládací pleny jsou většinou z bavlny a bambusové viskózy v různých poměrech. Poskytují extra savou vrstvu proti protečení. Tyto plenky perte na vyšší teploty (60 °C). Před prvním použitím je však 2x vyperte bez použití aviváže, abyste dosáhli maximální savosti již při prvním použití.