Biocidní přípravky, repelenty

Max Biocide Cat Collar Obojek pro kočky 42 cm 1 ks

4.2

Max Biocide Cat Collar Obojek pro kočky 42 cm dlouhodobě působí proti blechám, klíšťatům a komárům. Vhodný i pro zvířata citlivá na chemické repelenty.

NAVÍC NANO+ Leaves Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks Při nákupu produktů značek Max Biocide nebo Proactivet v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC NANO+ Leaves Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
159

O produktu: Max Biocide Cat Collar Obojek pro kočky 42 cm 1 ks

50131514

Úvod

Antiparazitní obojek dlouhodobě působící proti blechám, klíšťatům a komárům. Max Biocide Cat Collar Obojek pro kočky 42 cm působí na bázi rostlinného extraktu z margosy – látky z tropického stromu zederachu indického, která má repelentní a biocidní účinky. Obliba této látky roste, protože je vhodný i pro zvířata, která jsou citlivá na chemické repelenty, navíc nedráždí jejich čich. Účinek obojku se projevuje již 3 hodiny po nasazení. Je voděodolný a chrání Vaši kočku minimálně po dobu 4 měsíců. Obojek nezanechává chemickou stopu v přírodě. Na antiparazitní přípravky a obojky Max Biocide se nevytváří resistence.

Hlavní vlastnosti:

  • účinný na blechy, klíšťata a komáry
  • délka působení: minimálně 4 měsíce
  • obojek je voděodolný

Složení

Extrakt Margosa 0,58 g.


Použití

Odstraňte ochrannou fólii a upevněte obojek zvířeti na krk tak, aby nebyl příliš těsný. Přesahující část obojku odstřihněte.


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.