Max Biocide Margosa Lotion spray 200 ml

Biocidní přípravky, repelenty

5.0
Max Biocide Margosa Lotion spray je antiparazitní sprej pro psy, kočky, králíky, fretky a podobně. Také k ošetření pelíšků a prostředí, kde se zvíře pohybuje.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
175

O produktu

50131513

Antiparazitní sprej s účinkem proti blechám, klíšťatům a komárům. Max Biocide Margosa Lotion spray 200 ml je určený pro psy, kočky, králíky, fretky a podobně. Působí na bázi rostlinného extraktu z margosy, látky s repelentními a biocidními účinky, získané z tropického stromu zederachu indického. Nedráždí čich zvířete a je vhodnou alternativou v případě přecitlivělosti na chemické repelenty. Přípravek můžete použít i k ošetření pelíšků a prostředí, kde se zvíře pohybuje. Je vhodný na tkaniny, koberce či podlahy. Sprej nezanechává chemickou stopu v přírodě. Na antiparazitní přípravky a obojky Max Biocide se nevytváří resistence.

Hlavní vlastnosti:

  • antiparazitní sprej pro psy, kočky a drobná zvířata
  • účinný na blechy, klíšťata a komáry
  • také k ošetření pelíšků a vnějšího prostředí
  • vhodný na tkaniny i koberce
  • nedráždí čich zvířete

Složení

Extrakt Margosa 6 g.

Použití

Na zvíře můžete aplikovat každý den nebo podle potřeby. Na zevní prostředí používejte 1-2x týdně. V případě silného zamoření blechami ošetřete i tkaniny, koberce a podlahy Vašeho domova.

Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.