Biocidní přípravky, repelenty

Max Biocide Margosa Powder 100 g

4.5

Max Biocide Margosa Powder je antiparazitní suchý šampon s účinkem proti blechám, klíšťatům a komárům. Určený pro psy, kočky, králíky, fretky a podobně.

NAVÍC NANO+ Leaves Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks Při nákupu produktů značek Max Biocide nebo Proactivet v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC NANO+ Leaves Nákrčník s vyměnitelnou nanomembránou 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
189
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Max Biocide Margosa Powder 100 g

50131512

Úvod

Antiparazitní suchý šampon s účinkem proti blechám, klíšťatům a komárům. Max Biocide Margosa Powder 100 g je určený pro psy, kočky, králíky, fretky nebo jiné drobné zvířectvo nebo pro plemena, která jsou obtížně koupatelná. Přípravek působí na bázi rostlinného extraktu z margosy, látky s repelentními a biocidními účinky, získané z tropického stromu zederachu indického. Nedráždí čich zvířete a je vhodnou alternativou v případě přecitlivělosti na chemické repelenty. Šampon nezanechává chemickou stopu v přírodě. Na antiparazitní přípravky a obojky Max Biocide se nevytváří resistence.

Hlavní vlastnosti:

  • antiparazitní suchý šampon
  • účinný na blechy, klíšťata a komáry
  • nedráždí čich zvířete

Složení

Extrakt Margosa 2 g.


Použití

Používejte 1x denně nebo dle potřeby.


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.