Doplněk stravy

Dr. Max Šalvěj Bylinné pastilky 36 pastilek

Značka: DR. MAX
4.6

Přípravek Dr. Max Bylinné pastilky Šalvěj obsahuje extrakt z listu šalvěje lékařské doplněný vitaminem C pro zdravou imunitu. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let.

129

Cena za 100 g: 115,18 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Šalvěj Bylinné pastilky 36 pastilek

50124723

Úvod

Bylinné pastilky s extraktem šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.) a vitaminem C. Šalvěj přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a příznivě ovlivňuje dýchací systém. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.


Dávkování

Dospělí 6x denně a děti od 3 let 3x denně rozpustit v ústech 1 pastilku.


Složení

Extrakt z listu šalvěje lékařské 37,5 mg, vitamin C 6 mg (7,5 % referenční hodnoty příjmu), esenciální olej z šalvěje lékařské 4,5 mg v jedné pastilce.

Sacharóza, glukózový sirup, extrakt z listu šalvěje lékařské [čištěná voda, šalvěj lékařská (Salvia officinalis L.)], výtažek ze směsi bylin (čištěná voda, směs bylin), včelí med (směs medu ze zemí EU a ze zemí mimo EU), kyselina L-askorbová, esenciální olej z šalvěje lékařské, aromata (menthol, anethol).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.