Dr.Max Šalvěj bylinné pastilky bez cukru 24 pastilek

Doplněk stravy

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

99

Cena za 1 kus(tbl): 4 Kč

O produktu

Šalvěj lékařská má tišící účinek pro ústa a krk, ulevuje v případě podráždění krku a hltanu, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, k normální funkci dýchacího systému, osvěžuje dech a zpříjemňuje pocit v ústech.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Každá pastilka obsahuje

V 1 pastilce

V 6 pastilkách

% RHP* v 6 pastilkách

Extrakt z nati šalvěje lékařské

13mg

78mg

není stanoveno

Vitamin C

6mg

36mg

45 %

*% referenční hodnoty příjmu.

Složení:

Isomalt, extrakt z listu šalvěje lékařské [čištěná voda, šalvěj lékařská (Salvia offi cinalis L.), maltitol], výtažek ze směsi bylin (čištěná voda, směs bylin, maltitol), kyselina askorbová, esenciální olej z šalvěje lékařské, sladidlo (acesulfam K), menthol, anethol.

Upozornění:

Není vhodné pro těhotné ženy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Doporučené dávkování:

Dospělí 6× denně a děti od 3 let 3× denně rozpustit v ústech jednu pastilku.

Balení: 24 pastilek