Doplněk stravy

Dr. Max Fibreline 120 žvýkacích tablet

Značka: DR. MAX

Žvýkací tablety se 100% rostlinnou rozpustnou vlákninou Fibregum ze stromu akácie a obohacené sušenou ananasovou šťávou pro příjemnou chuť a vůni.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max.,zlevněné položky z listopadového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 11. 2023.
199

Cena za 1 kus: 1,66 Kč

O produktu: Dr. Max Fibreline 120 žvýkacích tablet

50122844

Úvod

100% rozpustná vláknina Fibregum ze stromu akácie. Pro své přínosy je nazývána „přírodní zlato“. Rozpustná vláknina na sebe v trávicím traktu váže vodu a tím zvětšuje svůj objem. Přípravek je obohacen o sušenou ananasovou šťávu, která tabletám dodává příjemnou chuť a vůni.

Hlavní výhody:

  • vysoký obsah vlákniny
  • nízká kalorická hodnota
  • lahodná chuť a příjemná vůně

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 4 tablety denně před jídlem. Tablety cucejte do úplného rozpuštění a poté zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Akáciová vláknina Fibregum 490 mg, sušená ananasová šťáva 100 mg v jedné tabletě.

Akáciová vláknina (Acacia senegal L.), sušená ananasová šťáva, sladidlo (sorbitol), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.