Zdravotnické prostředky

Dr. Max Glycerol Suppositories 12 čípků

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Glycerol Suppositories podporují velmi šetrné vyprazdňování střevního obsahu při zahuštěné a tvrdé stolici. Určeny pro dospělé a děti od 12 let.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.
79

O produktu: Dr. Max Glycerol Suppositories 12 čípků

50133169

Úvod

Dr. Max Glycerol Suppositories jsou glycerinové čípky, které pomáhají šetrně vyprázdnit střevní obsah u dospělých a dětí od 12 let. Místně dráždí sliznici rekta a při odchodu stolice mají lubrikační účinky. Obsažený glycerin podporuje vyprazdňování střev, změkčuje a zvlhčuje stolici, zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva a usnadňuje její vylučování.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let zavádějí 1 čípek denně do konečníku. Před použitím uvolněte čípek roztržením fólie nad špičkou čípku. Zaveďte čípek do konečníku zašpičatělou částí napřed. Účinek se dostaví nejpozději do 30 minut po použití.


Složení

Glycerin, stearát sodný, voda.


Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku a při akutních bolestech v dutině břišní.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.