Dr. Max Kinesio Tape pink 5cm x 5m 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DR. MAX
5.0
Elastická, silně lepící, voděodolná páska vhodná při bolesti zad, svalů a sportovních poranění. Snadné použití. V růžové barvě.
199

O produktu

50116726

Kinesio Tape je zdravotnický prostředek vhodný při bolesti zad, svalů a sportovních poraněních. Aplikuje se na poraněný nebo problematický sval nebo kloub. 

Elastickou pásku lze použít při bolestech a poranění pohybového aparátu (svaly, šlachy, klouby), při korekci špatného držení těla či ortopedických vad, inhibici hypertonických a stimulaci hypotonických svalů a pro zmírnění lymfatického edému a hematomu. Použitím pásky dochází k optimálnímu zapojení svalového systému, k ochraně svalů před nadměrným stresem, ke zvýšení pružnosti kůže a vyhlazení jizev a ovlivnění rozsahu pohybu

Hlavní vlastnosti:

  • silně lepící, lepidlo je hypoalergenní a po odstranění nezanechává stopy
  • odolná proti vodě, vydrží 5-7 dní
  • neobsahuje latex, mohou ji používat i lidé s citlivou pokožkou
  • má elasticitu 180 %
  • má dobrou prodyšnost
  • praktické hygienické balení
  • snadné stříhání díky mřížce na spodní straně pásky 

Složení

95 % bavlny, 5 % elastan. S hypoalergenním akrylovým lepidlem.

Použití

Změřte si potřebnou délku přiložením na místo, kde budete pásku lepit, bez stažení ochranné fólie. Před nalepením pásky zakulaťte všechny rohy ostrými nůžkami. Před lepením odtrhněte část ochranné fólie, která chrání lepicí vrstvu pásky. Třením zahřejte pásku pro lepší přilnutí. Kotvy (začátek a konec) je nutné lepit bez napnutí. Pásku aplikujte na čistou, suchou pokožku. Pro komfortnější odstranění doporučujeme pásku namočit. Pásku odstraňujte opatrně, abyste si nezpůsobili poranění kůže. Pásku lze nechat na kůži 24 hodin, užívejte maximálně 5-7 dní.

Upozornění

Nepoužívejte na otevřené rány nebo citlivou a podrážděnou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.