Dr.Max Krém na nohy 10 % Urea 100 ml

Kosmetika

Značka: DR.MAX
5.0
Dr.Max Krém na nohy 10% urea obnovuje suchou pokožku nohou. Hydratuje a zvláčňuje poškozenou pokožku chodidel. Obsahuje 10% ureu, glycerin a panthenol.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2022.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

149

O produktu

50124150

Dr.Max Krém na nohy zjemňuje a zvláčňuje poškozenou pokožku chodidel. Speciální složení s 10 % urey, glycerinem a panthenolem má zklidňující účinky a pomáhá obnovit přirozenou hydrataci pokožky. Po použití krému bude pokožka Vašich chodidel jemná a vláčná bez nepříjemného pocitu vysušení. Krém je vhodný pro péči o suchou pokožku, mj. u diabetiků.


Složení

Glycerin (hydratuje a zabraňuje vysychání pokožky), 10% urea (intenzivní hydratační účinky, změkčuje pokožku), panthenol (zklidňuje, pomáhá obnovit přirozenou hydrataci pokožky).

Použití

Krém nanášejte ráno a večer na čistou a suchou pokožku chodidel a jemně vmasírujte. Jakmile je suchá pokožka nohou již zjemněna, pokračujte v aplikaci krému dle potřeby.

Upozornění

Určeno k vnějšímu použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Neaplikujte na podrážděnou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.