Zdravotnické prostředky

Dr. Max Losinit proti vším a hnidám 120 ml

Značka: DR. MAX
5.0

Dr. Max Losinit proti vším a hnidám pomáhá odstranit veš dětskou a její vajíčka (hnidy) do 15 minut. Jednoduchá aplikace. S kovovým hřebínkem navíc. Pro děti od 6 měsíců i dospělé.

229
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Dr. Max Losinit proti vším a hnidám 120 ml

50114599

Úvod

Přípravek Losinit proti vším a hnidám účinně hubí vši a hnidy, nedráždí pokožku a nevzniká na něj rezistence. Obsahuje mandlový olej, olej z meruňkových jader, dimetikon a vitamin E. Charakter a mechanismus účinku přípravku je čistě fyzikální, nepůsobí farmakologickým účinkem. Dimetikon obalí vši nepropustnou lepivou vrstvou, která jim znemožní pohyb a vši se udusí. Mandlový olej vlasy promastí a zvláční. Losinit je zdravotnický prostředek k lokální aplikaci na pokožku hlavy a vlasy k odstranění vši dětské (Pediculus capitis) a zabránění rozvoje hnid. S kovovým hřebínkem pro snadné vyčesávání.

Hlavní vlastnosti:

  • účinný do 15 minut
  • jednoduchá aplikace
  • neutrální jemná vůně
  • šetrný k vlasové pokožce 
  • vhodný pro děti od 6 měsíců, těhotné a kojící ženy

Složení

Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil.


Použití

Přípravek naneste v dostatečném množství na vlasy a vlasovou pokožku. Vmasírujte jej od kořínků ke konečkům vlasů. Nechte působit 15 minut. Při větším zavšivení je možné nechat působit až dvojnásobnou dobu. Poté smyjte šamponem, na který jste zvyklí, a důkladně opláchněte teplou vodou. Vlasy pročesávejte opakovaně přiloženým kovovým hřebenem, abyste odstranili mrtvé vši a hnidy. Aplikaci opakujte po 9–10 dnech k odstranění nově vylíhlých vší. Vyperte všechno oblečení, přikrývky a použité ručníky při teplotě 60 stupňů. Vydezinfikujte všechny hřebeny a kartáče apod. Vysajte nebo vytřete podlahu. Pytel z vysavače odstraňte.


Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. V případě požití výrobku ihned vyhledejte lékaře. Nepoužívejte na poraněnou kůži a při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. V případě výskytu nežádoucích účinků kontaktujte ihned lékaře. Přípravek se nesmí dostat do očí. Pokud se dostane do očí, vyplachujte důkladně studenou vodou.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.