Zdravotnické prostředky

Dr. Max Water-based Personal Lubricant 100 ml

Značka: DR. MAX
5.0
  • Dr. Max Water-based Personal Lubricant je lubrikační gel na bázi vody s panthenolem, který zvlhčuje vaginální sliznici a zpříjemňuje intimní prožitky.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

79

O produktu: Dr. Max Water-based Personal Lubricant 100 ml

50130150

Úvod

Lubrikační gel na bázi vody s panthenolem. Dr. Max Water-based Personal Lubricant  gel zpříjemňuje a obohacuje intimní prožitky. Dokonale zvlhčuje vaginální sliznici, zmírňuje příznaky vaginální suchosti a zintenzivňuje intimní prožitky. Gel je založen na vodní bázi, neobsahuje oleje ani barviva. Je vodou smývatelný, nedráždivá textura respektuje přirozené vaginální pH. Gel je vhodný pro vaginální, orální i anální sex. Lze jej použít společně s kondomem na bázi latexu.


Složení

Aqua, Glycerin, Propanediol, Hydroxyethylcellulose, Pnathenol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Benzoic Acid.


Použití

Před použitím si umyjte ruce. Gel aplikujte na již nasazený kondom nebo přímo na intimní partie. V případě potřeby můžete opakovat.


Upozornění

Nenahrazuje antikoncepci, neobsahuje spermicidní složku. Zabraňte styku s očima, poškozenou kůží nebo sliznicí. Pokud dojde k podráždění, přestaňte gel používat a opláchněte vodou. Ukládejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.