Zdravotnické prostředky

Dr. Max Náplasti na kuří oka s kyselinou salicylovou 12 ks

Značka: DR. MAX
5.0

Náplasti na kuří oka s kyselinou salicylovou účinně a bezpečně pomáhají odstranit kuří oka. Snižují tlak na bolavé místo a přinášejí okamžitou úlevu.

99
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Náplasti na kuří oka s kyselinou salicylovou 12 ks

50120886

Úvod

Náplasti na kuří oka s kyselinou salicylovou chrání před bolestí způsobenou tlakem kuřích ok a otlaků. Náplasti pomáhají kuří oka účinně a bezpečně odstraňovat. Přinášejí okamžitou úlevu. Dlouhodobé používání náplasti brání přístupu vzduchu, a tím se pokožka nebo zrohovatělý shluk buněk změkčuje a snadno odstraňuje. Odstranění kuřího oka usnadňuje také hmota vyplňující kroužek s kyselinou salicylovou a kyselinou mléčnou, saponiny, terpeny a kopaivským balzámem. Náplast na kuří oka je určena k vnějšímu, jednorázovému, samostatnému použití, a to pouze v místě kuřího oka.


Složení

Kyselina salicylová, kyselina mléčná, lanolin, včelí vosk žlutý, smrková pryskyřice, kopolymer etylenu a vinylacetátu, oddenek kosatce, měďnatý komplex chlorofylu, terpentýn, kopaivský balzám, lepidlo, vláknina, papír.


Použití

Odstraňte ochrannou folii a náplast přilepte na čisté a suché chodidlo, tak aby ochranný kroužek lemoval kuří oko. Pečlivě přilepte. Náplasti používejte do okamžiku, než bude kuří oko odstraněno, maximálně však 10–14 dní. Každou náplast přikládejte cca na 24 hodin. Po ukončení léčby lze odstranit střední část kuřího oka koupelí chodidel v teplé vodě se solí a mýdlem. Jestliže se během léčby u pokožky projeví přecitlivělost a zarudlost, počkejte s použitím dalších náplastí.


Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na kyselinu salicylovou a na jakoukoliv jinou složku náplasti. Náplast není určena pro kojence a děti. Nepoužívejte na nemocnou pokožku. Nesmí přijít do kontaktu se sliznicemi. Neaplikujte na obličej.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.