Dr.Max PRO32 Denture Disinfection Tablets 128 tablet

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Zdravotnický prostředek Dr.Max PRO32 Denture Disinfection Tablets jsou šumivé tablety s aktivním kyslíkem určené pro každodenní péči o zubní náhrady. Mint aroma.
3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max PRO32 obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50137675

Šumivé tablety s aktivním kyslíkem Dr.Max PRO32 Denture Disinfection Tablets jsou určené pro každodenní čištění a dezinfekci zubních náhrad. Aktivní kyslík čistí i místa, která jsou hůře dostupná zubním kartáčkem. Každodenním čištěním zubní náhrady lze předejít hromadění usazenin na jejím povrchu, které může vést k onemocnění dásní.

Hlavní vlastnosti:

  • antibakteriální účinek
  • s aktivním kyslíkem
  • odstraňují skvrny

Složení

Hydrogenperoxosíran draselný, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citrónová, uhličitan sodný, sorbitol, VP/VA kopolymer, laurylsulfát sodný, laurylsulfoacetát sodný, aroma, CI 73015.

Použití

Zubní náhradu očistěte zubním kartáčkem, opláchněte vodou a ponořte do sklenice s teplou vodou. Ve sklenici rozpusťte jednu tabletu a ponechte náhradu v roztoku nejméně 10-15 minut. Pro lepší účinnost můžete nechat zubní náhradu v roztoku celou noc. Poté vyjměte náhradu z roztoku a důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Čistící nádobu vyprázdněte a vypláchněte.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Nevkládejte tablety do úst. Nepijte čistící roztok. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Způsobuje vážné podráždění očí. Po použití si důkladně umyjte ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí a osob, které mohou omylem polknout tabletu nebo čistící roztok.    

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.