Dr.Max PRO32 Denture Disinfection Tablets 30 tablet

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

69

O produktu

Šumivé tablety s aktivním kyslíkem určené pro každodenní čištění a dezinfekci zubních náhrad. Aktivní kyslík čistí i místa, která jsou hůře dostupná zubním kartáčkem. Antibakteriální složení tablet účinně odstraňuje až 99,9 % bakterií, které způsobují zápach a zubní plak. Používání tablet zabraňuje také tvorbě zubního kamene.

Složení

Hydrogenperoxosíran draselný, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citrónová, uhličitan sodný, sorbitol, VP/VA kopolymer, laurylsulfát sodný, laurylsulfoacetát sodný, aroma, CI 73015.

Použití

Zubní náhradu očistěte zubním kartáčkem, opláchněte vodou a ponořte do sklenice s teplou vodou. Ve sklenici rozpusťte jednu tabletu a ponechte náhradu v roztoku nejméně 10-15 minut. Pro lepší účinnost můžete nechat zubní náhradu v roztoku celou noc. Poté vyjměte náhradu z roztoku a důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Čistící nádobu vyprázdněte a vypláchněte.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Nevkládejte tablety do úst. Nepijte čistící roztok. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Způsobuje vážné podráždění očí. Po použití si důkladně umyjte ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí a osob, které mohou omylem polknout tabletu nebo čistící roztok.    

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.