Dentální hygiena

Dr. Max PRO32 Intensive Mouthwash ústní voda 300 ml

Značka: DR. MAX
Produktová řada: PRO32
5.0

Dr. Max PRO32 Mouthwash Intensive je ústní voda s antibakteriální přísadou. Chrání před zubním kazem a tvorbou zubního plaku, pomáhá při problémech s dásněmi.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. a zlevněné položky z březnového letáku a kupóny. Akce platí do 31. 03. 2024 nebo do vyprodání zásob.
99
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Dr. Max PRO32 Intensive Mouthwash ústní voda 300 ml

50152769

Úvod

Dr. Max PRO32 Mouthwash Intensive je ústní voda, která obsahuje 0,1 % chlorhexidinu. Ten působí proti množení bakterií, které zapříčiňují problémy s dásněmi (parodontóza nebo podráždění dásní). Díky obsaženému fluoridu pomáhá chránit před zubním kazem. Ústní voda má osvěžující mátovou příchuť a je určena pro dospělé. Neobsahuje alkohol.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku
  • pomáhá bojovat proti problémům s dásněmi a podporuje regeneraci podrážděných dásní
  • neutralizuje škodlivé působení bakterií a zubního plaku tvorbou ochranného štítu
  • působí na místech obtížně dostupných pro zubní kartáček
  • pomáhá zklidňovat podrážděnou a začervenalou ústní sliznici
  • je vhodná v případech, kdy není možné provést běžné čištění zubů nebo je čištění zubů problematické např. po dentálních chirurgických zákrocích
  • osvěžuje dech

Použití

Nalijte 10 ml ústní vody do odměrky a proplachujte maximálně 2x denně kolem zubů a dásní po dobu 60 sekund, poté vyplivněte.


Upozornění

Ústní voda je určena pouze pro krátkodobé použití. Při delším používání může ústní voda způsobit zabarvení zubů. Nepolykejte. V případě podráždění přerušte používání a vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima. Určeno pro dospělé. Těhotné a kojící ženy by měly užívaní přípravku konzultovat s lékařem. Obsahuje fluorid sodný v koncentraci 0,05 % w/w (225 ppm F¯).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.