Dr.Max PRO32 Zubní kartáček UNO 1 ks

Dentální hygiena

Značka: DR.MAX
Dr.Max PRO32 Zubní kartáček UNO je jednosvazkový kartáček s extra měkkými vlákny pro pečlivé čištění dásňové linie zubů. Snadno pronikne k hůře dostupným místům v ústech. Ergonomická rukojeť.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
79

O produktu

50131575

Jednosvazkový zubní kartáček určený pro intenzivní čištění podél linie dásní (hranice zubů a dásní, krčky zubů). Dr.Max PRO32 Zubní kartáček UNO se používá k dočištění hůře dostupných míst zadních ploch stoliček a prostoru mezi fixními rovnátky, můstky nebo implantáty. Je vhodný i tzv. sólo techniku – detailní čištění jednotlivých zubů jemným krouživým pohybem. Uplatnění najde i pro pečlivé vyčištění prořezávajících se dětských stoliček.

Hlavní vlastnosti:

  • speciálně zešikmený tvar dokonale přizpůsobený anatomii dásňové linie zajišťuje snadnou dostupnost všech, i velmi těžko přístupných oblastí ústní dutiny
  • extra měkká 6 mm dlouhá vlákna pro účinné a šetrné čištění
  • ergonomická rukojeť

Použití

Doporučujeme používat bez zubní pasty v kombinaci se zubním kartáčkem Dr. Max PRO32 soft nebo extra soft. Vhodný pro každodenní použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.