Ostatní

Dr. Max Průvodce léky v těhotenství

Značka: DR. MAX
5.0

Praktický rádce, jak prožít devět nezapomenutelných měsíců v plném zdraví a kráse.

199
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Průvodce léky v těhotenství

50112998

Úvod

Síť lékáren Dr. Max společně s Ústavem pro péči o matku a dítě v pražském Podolí připravily unikátní publikaci pro nastávající maminky. Kniha slouží jako původce krásným, ale náročným obdobím těhotenství a zároveň přináší přehled léčiv, doplňků stravy a dalších opatření, které jsou vhodné při běžných onemocněních a potížích během těhotenství.

Dnešní doba je charakteristická obrovským přísunem poznatků a informací, které jsou dostupné i laické veřejnosti, která je podstatně lépe vzdělaná a informovaná, než tomu bylo v minulosti. Přebytek informací a jejich snadná dostupnost má však svou negativní stránku. Koluje totiž celá řada novodobých mýtů, úmyslně zavádějících informací nebo mylně interpretovaných názorů. Vyznat se v takové džungli může být, zvláště pro laika, velice složité.

Tato publikace si klade za cíl usnadnit orientaci v úžasné periodě života ženy, kterou těhotenství jednoznačně je a formou čtivého a moderně zpracovaného textu, opřeného o poznatky soudobé medicíny, pomoci s neduhy, se kterými se může těhotná žena setkat.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.