Dr.Max ReviHair dárkové balení 90 kapslí

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

249

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Unikátní kombinace aminokyselin (L-cystein, L-methionin, L-tyrosin) s komplexem vitaminů a minerálů a extraktem z přesličky rolní (Equisetum arvense L.), která pomáhá pečovat o Vaše vlasy, nehty a pokožku. Nyní vánoční dárkové balení 60+30 kapslí.

  • přeslička rolní přispívá k normálnímu stavu pleti, nehtů a vlasů a k jejich optimální mineralizaci, je jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů křemíku
  • vitamin D se účastní dělení buněk a vitamin A hraje roli v procesu buněčné specializace
  • vitamin E, zinek, měď a vitamin B2 chrání buňky před oxidačním poškozením
  • vitamin B2 biotin přispívají k normálnímu stavu pokožky a sliznic
  • biotin zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů, zinek navíc příznivě ovlivňuje stav nehtů
  • měď přispívá k udržení normálního stavu vaziva a k normální pigmentaci vlasů a pokožky

Dávkování:

Užívejte 2 kapsle denně během jídla nebo po jídle.

Složení:

Nosič (slunečnicový olej), hovězí želatina, L-methionin, zvlhčující látka (glycerol), L-cystein hydrochlorid monohydrát, L-tyrosin, čištěná voda, emulgátor (slunečnicový lecithin), extrakt z přesličky rolní (Equisetum arvense L.), pantothenát vapenatý, stabilizátor (monoglyceridy mastných kyselin), kyselina para-aminobenzoová, pyridoxin hydrochlorid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, fumarát železnatý, barvivo (karamel), oxid zinečnatý, thiamin mononitrát, barvivo (oxid titaničitý), síran měďnatý, riboflavin, cholekalciferol, retinyl palmitát, biotin.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti a těhotné ženy. Při kojení doporučujeme konzultovat užívání s lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí.