Dr.Max Sea water spray 150 ml

Zdravotnické prostředky

NAVÍC IGRÁČEK Lékárnice Při nákupu označených produktů značky Dr.Max v minimální hodnotě 500 Kč získáte NAVÍC IGRÁČKA Lékárnici za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

199

O produktu

Mořská voda je bohatá na stopové prvky z moře. Přípravek Dr.Max Sea Water Spray je 100% roztok přírodní hypertonické mořské vody. Sprej doporučujeme ke každodennímu čištění nosu nebo při prvních příznacích nachlazení, rýmy, zánětu dutin i k prevenci alergických reakcí způsobených vlivem vdechovaných alergenů a škodlivých nečistot.

Nos působí jako přirozený filtr vdechovaného vzduchu, kdy zachycuje jeho nečistoty (prach, pyl, znečištění, bakterie, kouř apod.). Pokud je nos příliš suchý nebo ucpaný, nemůže tuto funkci plnit a nečistoty mohou vyvolávat podráždění nosu nebo procesy jako je nachlazení, alergie, rýma a zánět dutin apod., a to jak u dětí, tak u dospělých. Sprej je vhodný pro kojence od 3 měsíců, děti i dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá uvolnit ucpaný nos
  • umožňuje snadnější odvod alergenů a znečišťujících látek
  • vhodný po operacích uvnitř nosu
  • vhodný ke každodennímu vnitřnímu čištění nosních dírek
  • zvlhčuje nosní sliznice v případě suchého nosu
  • aplikace v každé poloze

Dávkování

Pro každodenní vyčištění nosu vstříkněte ráno a večer 1-2x do každé nosní dírky. Při prvních příznacích nachlazení, rýmy, zánětu dutin, k odstranění alergenů nebo po operacích uvnitř nosu aplikujte maximálně 6 vstřiků z rozprašovače do jedné nosní dírky denně (u kojenců a dětí do 6 let věku 3 vstřiky z rozprašovače denně).

 

Složení

Mořská voda, čištěná voda. 100% přírodní.

 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nepropichujte ani nepalte, a to ani po použití. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Vhodné pro těhotné a kojící ženy.