Dr.Max Simethicon 80 mg 60 kapslí

Zdravotnické prostředky

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Zdravotnický prostředek Dr.Max Simethicon 80 mg přináší úlevu od všech nepříjemných příznaků, které souvisí s plynatostí (bolestivost, křeče, pocit napětí, říhání, nadýmání) u dospělých a dětí od 6 let. Obsažený simethicon snižuje povrchové napětí plynových bublin ve střevech, což usnadňuje jejich rozpad a poté vylučování. Působí fyzikálním mechanismem, neabsorbuje se z trávicího traktu a vylučuje se beze změny. 

Dávkování

Příznaky související s napětím a tlakem ve střevě: Dospělí užívají 1–2 kapsle 3–4x denně, nejvíce 8 kapslí denně. Dětem od 6 let podávejte 1 kapsli 3x denně, nejvíce 3 kapsle denně. Kapsle užívejte před jídlem nebo po jídle, s dostatečným množstvím tekutiny (např. 1 sklenicí vody). Běhen používání přípravku nepijte sycené nápoje.

Příprava na diagnostické testy: Dospělí a děti od 6 let užívají 1 den před plánovaným vyšetřením 1 kapsli 3x denně a v den vyšetření 2 kapsle ráno nalačno. 

Složení

Simethicone 80 mg v jedné měkké želatinové kapsli. Složení kapsle: vepřová želatina, glycerol. Neobsahuje cukr ani barviva.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepodávejte dětem do 6 let. Neužívejte při přecitlivělosti na simethicone. Pokud potřebujete přípravek užívat současně s jinými léčivými přípravky, musíte Simethicon 80 mg užít alespoň jednu hodinu před a jednu hodinu po užití jiných léků. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.