Doplněk stravy

Dr. Max Sinutin 245 ml

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Sinutin obsahuje sedm bylinných extraktů doplněných vitaminem C. Pro podporu normální funkce dýchacího systému (tymián, sléz, lípa, měkýn) a přirozené obranyschopnosti (bez, lípa, měkýn, tymián).
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2023.
189

Cena za 100 ml: 77 Kč

O produktu: Dr. Max Sinutin 245 ml

50141155

Úvod

Dr. Max Sinutin je vícesložkový bylinný doplněk stravy v tekuté formě s vyváženým složením sedmi bylinných extraktů a vitaminu C. Vitamin C je důležitý pro zdravý imunitní systém. Dr. Max Sinutin je určen pro děti od 3 let i dospělé.

Hlavní složky:

  • tymián obecný, sléz lesní, meduňka lékařská, lípa srdčitá a měkýn latnatý přispívají k normální funkci dýchacích cest, tymián podporuje sekreci hlenu a lípa vykašlávání
  • imunitní systém příznivě ovlivňují černý bez, lípa, měkýn a tymián
  • meduňka a lípa podporují relaxaci a meduňka navíc i klidný spánek

Dávkování

Dospělí užívají 3-5x denně 1 kávovou lžičku (5 ml). Dětem od 3 let podávejte 1x denně 1 kávovou lžičku (5 ml).


Složení

Extrakt z květu divizny malokvěté (1:3,9) 189,6 mg, extrakt z nati tymiánu obecného (1:5,7) 189,6 mg, extrakt z květu slézu maurského (1:6) 126,4 mg, extrakt z květu lípy srdčité (1:10,9) 63,2 mg, extrakt z listu meduňky lékařské (3:1) 9,48 mg, extrakt z květu bezu černého (3:1) 6,32 mg, extrakt z listu měkýnu latnatého (10:1) 6,32 mg, vitamin C 18,96 mg (23,7 % referenční hodnoty příjmu) v jedné dávce (5 ml).

Invertní cukr, čištěná voda, extrakt ze směsi bylin [čištěná voda, květ divizny malokvěté (Verbascum thapsus), nať thymiánu obecného (Thymus vulgaris), květ slézu maurského (Malva mauritiana), květ lípy srdčité (Tilia cordata), regulátor kyselosti (kyselina citronová)], vitamin C (L-askorbová kyselina, L-askorbát sodný), extrakt listu meduňky lékařské [(Melissa officinalis), maltodextrin], extrakt květu bezu černého (Sambucus nigra), extrakt listu měkýnu latnatého [(Andrographis paniculata), maltodextrin], konzervant (sorban draselný).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek se nedoporučuje užívat během antidiabetické a antikoagulační léčby. Vzniklý sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Pro optimální stabilitu produktu doporučujeme uchovávat v chladničce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.