Dr.Max Tea Tree Oil 10 ml

Kosmetika

Značka: DR.MAX
5.0
Dr.Max Tea Tree Oil vyniká svými dezinfekčními a antiseptickými účinky. Používá se k péči o pokožku. Vhodný pro dospělé a děti od 6 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

O produktu

50099364

Dr.Max Tea Tree Oil se získává šertnou destilací ze stromu Melaleuca alternifolia. Má široké využití při ošetřování a péči o pokožku.

  • K péči o pleť a čištění pleti (pupínky, černé tečky) - Přidejte několik kapek oleje do pleťového mléka nebo pleťové vody (20 kapek na 100 ml), směs dobře rozmíchejte a aplikujte na pleť.
  • K péči o suchou pleť - Jednou nebo dvakrát týdně přidejte 10 kapek oleje a 1–2 polévkové lžíce olivového oleje do vaší koupele.
  • K péči o nohy - Přidejte 20 kapek oleje do 100 ml vody, roztok použijte k umytí nohou.
  • K péči o vlasy a pokožku hlavy - Přidejte max. 20 kapek oleje do vašeho šamponu (min. 100 ml šamponu).
  • Péče o ústní dutinu a svěží dech -  Přidejte 3 kapky oleje do 50 ml vody. Směs kloktejte a poté vyplivněte. Nepolykejte!

Přípravek nepoužívejte neředěný, neužívejte vnitřně.

Složení:

Melaleuca alternifolia (100% Tea Tree Oil), přirozeně obsahující D-limonene, linalool. Čistý přírodní tea tree oil s obsahem min. 39 % terpinen-4-olu.

Upozornění:

Použití neředěného oleje může vyvolat podráždění pokožky. Při požití může poškodit vaše plíce. Při náhodném požití doporučujeme kontaktovat lékaře. Nepoužívejte na pokožku při vyrážce, na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Může ojediněle vyvolat kožní alergickou reakci. Nepoužívejte do očí ani na pokožku kolem očí. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě zasažení oka vyplachujte oko několik minut proudem čisté vody.  Nepoužívejte neředěné na rty a sliznice. Nepoužívejte k obkladům. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na pleť dětí do 6 let a kojenců. Neředěný Tea Tree Oil rozpouští některé plasty. Vyvarujte se potřísnění plastových povrchů a materiálů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.