Kosmetika

Dr. Max Tea Tree Oil 10 ml

Značka: DR. MAX
5.0

Dr. Max Tea Tree Oil vyniká svými dezinfekčními a antiseptickými účinky. Používá se k péči o pokožku, tělo a vlasy. Vhodný pro dospělé a děti od 6 let.

159
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Tea Tree Oil 10 ml

50149599

Úvod

Dr. Max Tea Tree Oil se získává šetrnou destilací ze stromu Melaleuca alternifolia. Má široké využití při ošetřování a péči o pokožku, tělo a vlasy. Zředěný olej můžete použít také k péči o ústní dutinu a pro osvěžení dechu. Olej není vhodný pro děti do 6 let a těhotné ženy v prvním trimestru.


Použití

Přípravek nepoužívejte neředěný, neužívejte vnitřně.

  • K péči o pleť a čištění pleti (pupínky, černé tečky) - Přidejte několik kapek oleje do pleťového mléka nebo pleťové vody (20 kapek na 100 ml), směs dobře rozmíchejte a aplikujte na pleť.
  • K péči o suchou pleť - Jednou nebo dvakrát týdně přidejte 10 kapek oleje a 1–2 polévkové lžíce olivového oleje do vaší koupele.
  • K péči o nohy - Přidejte 20 kapek oleje do 100 ml vody, roztok použijte k umytí nohou.
  • K péči o vlasy a pokožku hlavy - Přidejte max. 20 kapek oleje do vašeho šamponu (min. 100 ml šamponu).
  • Péče o ústní dutinu a svěží dech -  Přidejte 3 kapky oleje do 50 ml vody. Směs kloktejte a poté vyplivněte. Nepolykejte!

Upozornění

Jen pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 6 let a těhotné ženy v prvním trimestru. Nepoužívejte neředěný. Použití neředěného oleje může vyvolat podráždění pokožky. Nepolykejte. Při požití může poškodit vaše plíce. Při náhodném požití doporučujeme kontaktovat lékaře. Nepoužívejte na pokožku při vyrážce, na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. Může ojediněle vyvolat kožní alergickou reakci. Nepoužívejte do očí ani na pokožku kolem očí. V případě zasažení očí je důkladně vypláchněte čistou vodou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.