Zdravotnické prostředky

Dr. Max Aqua Clean ušní sprej 30 ml

Značka: DR. MAX

Dr. Max Aqua Clean ušní sprej s obsahem peroxidu vodíku je určený k pravidelné hygieně ucha. Používá se k vyplachování zvukovodu, pomáhá změkčit a odstranit ušní maz.

139
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Dr. Max Aqua Clean ušní sprej 30 ml

50134248

Úvod

Ušní sprej k pravidelné hygieně ucha. Dr. Max Aqua Clean ušní sprej oceníte také při zvýšené tvorbě ušního mazu nebo při výskytu mazové zátky. Je vhodný pro osoby používající naslouchadla. Obsažený peroxid vodíku v kontaktu s vodou uvolňuje kyslík, který působí mírně antisepticky. Ušní sprej se používá na vyplachování zvukovodu, na změkčení a odstranění ušního mazu.


Složení

Aqua, Hydrogen Peroxide (3%), stabilised.


Použití

Při pravidelné hygieně ucha vstříkněte 1 dávku roztoku do ucha (u dospělých podle potřeb i více) a nechte 5 minut působit. Postup můžete opakovat 2 – 3x týdně, u osob s naslouchadly i vícekrát týdně.

Pro odstranění ušní mazové zátky vstříkněte 1 dávku roztoku do ucha (u dospělých podle potřeby i více) a nechte 10 minut působit. V případě potřeby opakujte. K odstranění změkčeného ušního mazu nepoužívejte vatové tyčinky, nechte obsah volně vytéct a opatrně jej otřete. Při aplikaci roztoku je v ušním kanálu cítit mírné praskání, které potvrzuje účinek preparátu.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepoužívejte, pokud máte perforovaný nebo poškozený bubínek, přecitlivělost na peroxid vodíku, před a po operaci zvukovodu nebo cizí těleso v uchu. Při bolesti v uchu vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.