Dr.Max Ušní sprej Oliva 30 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Ušní sprej s obsahem olivového oleje, tea tree oleje a vitaminu A pro pravidelnou hygienu ucha a při nadměrné tvorbě ušního mazu. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
129

O produktu

50121870

Ušní sprej s olivovým olejem k pravidelné hygieně ucha. Sprej oceníte také při zvýšené tvorbě ušního mazu nebo při výskytu mazové zátky. Používá se preventivně u plavců nebo osob, které jsou náchylné k onemocnění vnějšího zvukovodu. Je vhodný pro osoby používající naslouchadla. Olivový olej změkčuje ušní maz a usnadňuje jeho odstranění. Obsažený tea tree olej působí jako přírodní antimykotikum a snižuje možnost rozvoje bakteriálních a plísňových infekcí ucha. Vitamin A stimuluje epitelizaci podrážděné a zanícené sliznice ucha.


Složení

Paraffinum liquidum, Olea Europaea Oil, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Oil, Retynil Palmitate, Melaleuca Alternifolia Oil, BHT.

Použití

Pro pravidelnou hygienu ucha a jako prevenci vstříkněte po jedné dávce roztoku do ucha (u dospělých podle potřeby i více) a nechte působit 5 minut, postup opakujte 2–3x týdně. U osob, které nosí naslouchadla, i vícekrát týdně. Při ušní mazové zátce vstříkněte jednu dávku roztoku do ucha (u dospělých podle potřeby i více) a nechte působit 10 minut. Podle potřeby zopakujte. Na odstranění změklého ušního mazu nepoužívejte tyčinky do uší, pouze nechte obsah vytéct a opatrně otřete.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte v případě perforovaného ušního bubínku, citlivosti na některou ze složek přípravku, při poškozeném zvukovodu, před a po chirurgickém zákroku nebo pokud máte cizí těleso v uchu. Při bolesti v uchu vyhledejte pomoc lékaře.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.