Dr.Max Vitalolly s vitamínem C a D3 lízátko 6 g

Doplněk stravy

3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

15

Cena za 100 g: 250 Kč

O produktu

Dr.Max Vitalolly s vitamínem C a D3 je doplněk stravy se sladidly ve formě jahodového lízátka.

Lízátko je obohaceno o

  • Vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní a kostí.
  • Vitamin D3, který je důležitý pro udržení zdravých kostí.
  • Vitamin C a D3 napomáhají k normální funkci imunitního systému.

Dr.Max Vitalolly s vitamínem C a D3 obsahuje přírodní sladidla finský xylitol (extrakt z břízy) a isomalt (extrakt z cukrové řepy), jejichž konzumace namísto cukru přispívá k udržení mineralizace zubů. Sladidlem přírodního původu jsou také steviolglykosidy z rostliny Stevia rebaudiana. Lízátko neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky.

Dávkování:

Dospělí a děti od 3 let užívají 1-2 lízátka denně.

Složení:

Vitamin C 12 mg, vitamin D3 2,5 µg v jednom lízátku.

Xylitol, isomalt, arabská guma, sušené jahody (2,2 %), kyselina citrónová, hořečnaté soli mastných kyselin, přírodní jahodová příchuť, L-askorbát sodný, cholekalciferol, anthokyany, steviolglykosidy.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!