Dentacol 20 ml

50096728

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

205

O produktu

Osvěžte svá ústa hřebíčkem a skořicí! Dentacol je účinný pomocník při nepříjemných stavech v dutině ústní. Obsahuje hřebíček s aktivní látkou eugenol, který pomáhá zklidnit postižená místa. Koncentrovaný přípravek se nanáší na dásně, citlivé zubní krčky nebo na defekty ústech. Ředěný Dentacol použijte ke kloktání a osvěžení úst.

Použití

Lokální: Neředěný přípravek naneste pomocí vatové tyčinky na postiženou oblast a důkladně potřete. Pro každou aplikaci použijte novou vatovou tyčinku, aby nedošlo k zanesení nečistot do lahvičky.

Výplachy: Nařeďte v poměru 1 díl Dentacolu a 4 díly vody. Pro jednu aplikaci doporučujeme 2 čajové lžičky Dentacolu a 8 lžiček vody. Důkladně vykloktejte. Přípravek nepolykejte. V případě akutních stavů lze u dospělých přípravek kloktat neředěný. Po aplikaci přípravku alespoň 20 minut nejezte a nepijte, aby aktivní látky mohly efektivně působit.

Složení

Alkohol, hřebíček, skořice.

Upozornění

Výrobek obsahuje minimálně 60 objemových % alkoholu. Případný zákal není na závadu. V případě správného způsobu použití je riziko ovlivnění při řízení dopravních prostředků a při obsluze strojů minimální. Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Ukládejte mimo dosah dětí.