Medela Purelan lanolinová mast 37 g

Kosmetika

Značka: MEDELA
5.0
Medela Purelan je přírodní mast vhodná k péči o namáhané mateřské bradavky v období kojení i k ochraně citlivé pokožky dětí a kojenců během chladného počasí.
Skladem na e-shopu
365

O produktu

50123792

Rychlá úleva pro suchou pokožku i pro namáhané bradavky kojících maminek. Medela Purelan je vysoce hydratační mast vhodná k péči o mateřské bradavky v období kojení i ke zvláčnění pokožky a ošetření suchých míst, chrání citlivou pokožku před nepřízní počasí a chladem. Medela Purelan lanolinová mast je díky čistému a hypoalergennímu složení zvláště vhodná pro kojence a děti.

Přírodní a čisté složení

Medela Purelan lanolinová mast je tvořena pouze čistým lanolinem, získaným z ovčí vlny. Při aplikaci na pokožku dokáže tento přírodní tuk zadržet dvakrát více vody, než je jeho hmotnost, což významně pomáhá rehydrataci pokožky. Medela Purelan obsahuje vysoce čištěný lanolin lékařské kvality testovaný podle nejvyšších bezpečnostních standardů European Pharmacopoeia. Je získáván eticky z vlny z mulesing-free farem.

Výsledek:

  • rychlá úleva pro namáhané mateřské bradavky a suchou pokožku
  • bezpečný pro Vaše dítě – před kojením není nutné jej smývat  
  • efektivní – bohatá struktura vytváří na pokožce ochrannou vrstvu a rehydratuje zevnitř
  • vyrobeno ze 100% přírodního jednosložkového lanolinu
  • bez přísad, konzervačních látek a parfemace
  • hypoalergenní a vhodné pro citlivou pokožku
  • dermatologicky testováno


Složení

Ultra čistý lanolin USP/EP1, přírodní, bez přísad a bez konzervačních prostředků. 

Použití

Medela Purelan lanolinová mast je vhodná k péči o namáhané a citlivé mateřské bradavky v období kojení. Chrání citlivou dětskou pokožku během chladného počasí. Hydratuje suchou pokožku a vytváří na ní tenký ochranný film: pečuje o rty, zvláčňuje pokožku rukou, kůžičku kolem nehtů, lokty, popraskané paty, chrání pokožku před opruzeninami.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.