Medela Suplementor doplňkový systém ke kojení

Péče o dítě

Značka: MEDELA
Suplementor je doplňkový systém ke kojení, který umožní krmení všem dětem. Je vhodný jak pro miminka, tak i jejich maminky, u nichž podporuje laktaci pro snadné a bezbolestné kojení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 550

O produktu

50083914

V ideálním případě může dítě ihned po narození začít pít mateřské mléko přímo z prsu maminky. Bohužel, ne vždy je to ale tak snadné. Někdy má miminko problém s přisátím a potřebuje rozkojovat. Jindy nemusí mít svou biologickou matku u sebe, nebo se rodí s postižením, např. rozštěpem rtu nebo patra. Ve všech těchto i jiných případech je nutné najít jiný způsob, jak mu dodat potřebné živiny v mléce a zajistit tak jeho zdravý růst a posilování imunity. Společnost Medela proto vytvořila komplexní doplňkový systém ke kojení Suplementor. Praktická souprava dítěti symbolizuje pití z bradavky, ale také podporuje zvýšení laktace u maminky.

Tři velikosti hadiček

V balení najdete tři různé velikosti hadiček a lahvičku pro dokrm. Krmení začíná s nejširší 0,85mm hadičkou, která se přiloží zároveň k prsu i cévce, aby miminko bylo v blízkosti matčina prsu. Postupně se hadičky zaměňují za menší - 0,75mm a nakonec 0,65mm, kudy již mléko teče stejně pomalu jako z matčina prsu. Kojení tímto způsobem trvá 15-20 minut.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.