516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Medela Suplementor doplňkový systém ke kojení

Medela Suplementor doplňkový systém ke kojení

Medela Suplementor doplňkový systém ke kojení

50083914
Péče o dítě
1 250 Kč
Skladem na e-shopu

Suplementor je doplňkový systém ke kojení, který umožní krmení všem dětem. Je vhodný jak pro miminka, tak i jejich maminky, u nichž podporuje laktaci pro snadné a bezbolestné kojení.

Podrobné informace o produktu

V ideálním případě může dítě ihned po narození začít pít mateřské mléko přímo z prsu maminky. Bohužel, ne vždy je to ale tak snadné. Někdy má miminko problém s přisátím a potřebuje rozkojovat. Jindy nemusí mít svou biologickou matku u sebe, nebo se rodí s postižením, např. rozštěpem rtu nebo patra. Ve všech těchto i jiných případech je nutné najít jiný způsob, jak mu dodat potřebné živiny v mléce a zajistit tak jeho zdravý růst a posilování imunity. Společnost Medela proto vytvořila komplexní doplňkový systém ke kojení Suplementor. Praktická souprava dítěti symbolizuje pití z bradavky, ale také podporuje zvýšení laktace u maminky.

Tři velikosti hadiček

V balení najdete tři různé velikosti hadiček a lahvičku pro dokrm. Krmení začíná s nejširší 0,85mm hadičkou, která se přiloží zároveň k prsu i cévce, aby miminko bylo v blízkosti matčina prsu. Postupně se hadičky zaměňují za menší - 0,75mm a nakonec 0,65mm, kudy již mléko teče stejně pomalu jako z matčina prsu. Kojení tímto způsobem trvá 15-20 minut.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Medela
Pro koho Žena kojící
EAN 7612367041164

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.