Mediderm Emulze do sprchy 250 g

Zdravotnické prostředky

Značka: MEDIDERM
5.0
Hydratační mycí přípravek pro péči o nemocnou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě. Předchází nadměrnému vysoušení a odlupování pokožky.
199

Cena za 1 litr: 796 Kč

O produktu: Mediderm Emulze do sprchy 250 g

50118493

Pokud je Vaše pokožka podrážděná a citlivá, každé mytí může tento stav dále zhoršovat. Mediderm Emulze do sprchy je hydratační mycí přípravek vytvořený speciálně pro péči o nemocnou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě. Nepěnivá emulze jemně pokožku čistí, a přitom nenarušuje její přirozenou lipidovou vrstvu. Udržuje správnou úroveň hydratace, předchází nadměrnému vysoušení a odlupování pokožky. Použití emulze připravuje pokožku na aplikaci jiných ošetřujících přípravků. Mediderm Emulze do sprchy je vhodná již od 1. měsíce života.

Výsledek:

  • pokožka je čistá a hydratovaná
  • emulze nenarušuje ochrannou vrstvu pokožky
  • předchází nadměrnému vysoušení

Složení

Aqua Purificata, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Lanolin Oil, Cetomacrogol 1000, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine.

Použití

Naneste na pokožku a rozetřete po jejím povrchu. Po umytí tělo opláchněte vodou a vysušte ručníkem, bez tření. Přípravek zanechává na pokožce jemnou ochrannou vrstvu.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.