Medpharma Calcium Pantothenicum NATURAL mast 30 g

Kosmetika

Značka: MEDPHARMA
Medpharma Calcium Pantothenicum regeneruje podrážděnou a suchou kůži dětí i dospělých. Speciálně vyvinutá receptura pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost.
NAVÍC Medpharma Beta karoten 10.000 m.j.+ Panthenol + PABA 107 tobolek Při nákupu produktů značky Medpharma v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC doplněk stravy Medpharma Beta karoten 10.000 m.j.+ Panthenol + PABA 107 tobolek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
55

O produktu

50103697

Calcium pantothenicum mast pečuje o podrážděnou, suchou až extrémně suchou, nebo popraskanou pokožku dětí i dospělých. Speciálně vyvinutá receptura pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost. Je vhodná na uklidnění podrážděné a začervenalé pokožky. Podporuje správné fungování kožní bariéry a nezatěžuje pokožku zbytečnými chemikáliemi. Je vhodná již od prvních dnů života.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje vysoký podíl přírodních olejů, vitamínů a včelího vosku, které napomáhají při obnově narušené kožní bariéry
  • pomáhá uklidnit podrážděná a začervenalá místa kůže
  • pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost
  • nezatěžuje pokožku zbytečnými chemickými látkami
  • vhodný pro dospělé a děti již od narození

Použití

Mast se aplikuje obyčejně 1–2× denně anebo dle potřeby a účelu použití i vícekrát. U kojenců doporučujeme nanášet na pokožku zadečku při každém přebalení dítěte.

Upozornění

Určeno k vnějšímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.