Medpharma Panthenol 10 % Sensitive chladivý sprej 150 ml

Kosmetika

Značka: MEDPHARMA
Chladivý sprej Medpharma s vysokým obsahem panthenolu zklidňuje, hydratuje a pomáhá regenerovat podrážděnou pokožku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

140

O produktu

50103701

Příjemně chladí, zklidňuje a přináší úlevu po nadměrném zatížení pokožky slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem. Hydratuje a podporuje regeneraci podrážděné pokožky. MedPharma Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej s vysokým obsahem panthenolu, aloe vera, komplexem vitaminů A, C, E a ureou je vhodný i pro zvlášť citlivou a suchou pokožku. Při aplikaci vznikne bohatá pěna, která se velmi dobře roztírá, vstřebává a nezanechává mastný film.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňující a chladivá pěna
  • vhodná k regeneraci a hydrataci pokožky po opalování
  • obsahuje vysoký posíl panthenolu, aloe vera, komplex vitaminů A, C, E a ureu

Použití

Sprej aplikujte v tenké vrstvě několikrát denně dle potřeby. Před použitím protřepejte. Pro dosažení zvlášť chladivého efektu uchovávejte v lednici.

Upozornění

Přípravek je určený pro zevní použití. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.