Doplněk stravy

Medpharma Žen-šen 350 mg + Echinacea + Leuzea 67 tablet

Značka: MEDPHARMA
  • Doplněk stravy obsahující extrakt žen-šenu, echinacey a leuzey. Ženšen korejský a echinacea podporují přirozenou obranyschopnost organismu.
135 ušetříte 24 Kč

Původní cena 159 Kč, sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 159 Kč

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu: Medpharma Žen-šen 350 mg + Echinacea + Leuzea 67 tablet

50011511

Úvod

Medpharma Žen-šen je doplněk stravy ve formě tablet, které obsahují extrakt z ženšenu, echinacey a leuzey k udržení správné funkce imunitního systému. Ženšen korejský (Panax ginseng) podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, snižuje únavu, příznivě působí na krevní oběh, paměť a pohlavní soustavu. Ženšen sibiřský (Eleutherococcus senticosus) příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, stabilizuje normální hladinu cukru v krvi a příznivě působí na činnost krevního oběhu. Leuzea (Rhaponticum carthamoides) osvěžuje tělo, příznivě působí na kardiovaskulární a nervovou soustavu. Třapatka nachová (Echinacea purpurea) má pozitivní vliv na funkci dýchacího systému, močových cest a napomáhá udržet přirozenou obranyschopnost organismu. 

Hlavní vlastnosti:

  • ženšen podporuje funkci imunitního systému
  • ženšen příznivě působí na krevní oběh, paměť a fyzické i duševní zdraví
  • leuzea osvěžuje tělo
  • leuzea podporuje správnou činnost kardiovaskulární a nervové soustavy
  • echinacea příznivě ovlivňuje dýchací a imunitní systém

Dávkování

1 tableta 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Složení

Korejský ženšen (Panax ginseng, extrakt z kořene, ginsenosidy 5%), plnidla (fosforečnan a uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulóza), sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus, extrakt z kořene, ginsenosidy 1%), leuzea saflorová (Rhaponticum carthamoides, extrakt 4:1 z kořene), třapatka nachová (Echinacea purpurea, extrakt 10:1), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis, extrakt 4:1), stabilizátory (kroskarmelóza sodná, hypromelóza, polydextróza), protispékavé látky (dioxid křemičitý, stearan hořečnatý), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), zvlhčující látka (polyethylenglykol), barviva (dioxid titaničitý, karamel).


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nevhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.