Megafyt ČAJ Z HLOHU nálevové sáčky 20x1,5 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: MEGAFYT
5.0
Megafyt čaj z hlohu napomáhá snižovat lehce zvýšený krevní tlak a podporuje srdeční činnost. Pouze pro dospělé pacienty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
55

O produktu

50088316

Tradiční léčivý čaj z hlohu k podpůrné léčbě lehčích forem zvýšeného krevního tlaku. Zlepšuje průtok krve k srdci a podporuje srdeční činnost. Při užívání doporučujeme konzultaci s lékařem. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého užívání. Přípravek je určen pouze pro dospělé. Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje těhotným ženám a v období kojení.

Hlavní vlastnosti:

  • čaj z hlohu v nálevových sáčcích
  • používá se k podpůrné léčbě zvýšeného krevního tlaku
  • podporuje srdeční činnost

Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte jeden šálek teplého čaje 3x denně.

Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Pokud u Vás příznaky onemocnění při používání tradičního rostlinného přípravku přetrvávají déle než 6 týdnů, poraďte se s lékařem.

Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: Crataegi folium cum flore.

Upozornění

Objeví-li se dušnost, bolest v srdeční krajině, bolesti vyzařující do oblasti krku, paží, nadbřišku nebo horní části břicha a otoky nohou, je nutno vyhledat lékaře ihned.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.