Megafyt Čajová směs Játra porcovaný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Značka: MEGAFYT
Megafyt Čajová směs Játra je doplněk stravy, který obsahuje ostropestřec, smetánku, koriandr, artyčok, rozpustný silymarin a kurkumu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

65

Cena za 100 g: 217 Kč

O produktu

50070428

Megafyt Čajová směs Játra je doplněk stravy, který obsahuje ostropestřec, smetánku, koriandr, artyčok, rozpustný silymarin a kurkumu. Ostropestřec podporuje normální funkci jater (pročištění) a trávení. Smetánka lékařská napomáhá k normální činnosti jater, žlučníku a podporuje správné trávení. Artyčok se rovněž podílí na normální funkci jater a trávení, a pomáhá pročistit organismus. Kurkuma má antioxidační vlastnosti a přispívá k normální činnosti jater.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • obsahuje ostropestřec, který podporuje činnost jater a trávení
  • smetánka napomáhá činnosti jater a žlučníku

Složení

Plod ostropestřce mariánského (Silybi fructus) 20 %, plod koriandru (Coriandri fructus), plod schizandry (Schizandrae fructus), rooibos (Aspalathi folium), smetankový kořen s natí (Taraxaci radix cum herba) 12 %, nať máty peprné (Menthae piperitae herba), list artyčoku (Cynarae folium) 6 %, oddenek kurkumy (Curcumae rhizoma), rozpustný silymarin (4 %).

Použití

1 nálevový sáček (1,5 g) se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 8 - 10 min vyluhovat v zakryté nádobě. Nesmí se vařit. Čaj se pije teplý, 2 - 3 x denně. Připravuje se vždy čerstvý.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávat mimo dosah dětí. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.