Megafyt ČAJOVÁ SMĚS PRO KLIDNÝ SPÁNEK nálevové sáčky 20x1,5 g

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

O produktu

Tradiční léčivý čaj se užívá při stavech celkového neklidu a předrážděnosti, při lehčích poruchách usínání a spánku a mírných poruchách zažívání, které jsou spojené se stresem. Použití tohoto rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Mohou jej užívat dospívající od 12 let a dospělí. Nedoporučuje podávat těhotným a kojícím ženám.

Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 5-10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek čaje 3x denně. Při poruchách spánku a usínání použijte 2 nálevové sáčky na 1 šálek čaje před spaním.

Pokud u Vás příznaky onemocnění při používání přípravku přetrvávají déle než 14 dní, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny.

Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 2,1 g) obsahuje:

Léčivé látky: kozlíkový kořen (Valerianae radix) 1,000 g, meduňková nať (Melissae herba) 0,600 g, mučenková nať (Passiflorae herba) 0,400 g.

Pomocná látka: levandulový květ (Lavandulae flos).

Upozornění

Ovlivnění pozornosti nelze zcela vyloučit, přípravek by proto neměl být podáván cca 2 hodiny před činností vyžadující zvýšenou pozornost a schopnost rychle reagovat (řízení motorových vozidel, obsluha strojů apod.).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.