Megafyt TŘEZALKOVÁ NAŤ 50 g

50011626

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

35 ušetříte 10 Kč

Původní cena 45 Kč, sleva 22%

O produktu

Tradiční rostlinný léčivý přípravek k úlevě při přechodném psychickém vyčerpání, které se může projevovat jako rozladění, napětí nebo úzkost a strach. Užívání čaje je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek je určen pro dospělé pacienty. Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje v období těhotenství a kojení.

Dávkování

Jednu čajovou lžičku přelijte ¼ l vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat. Poté slijte. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek teplého čaje 2x denně, ráno a večer. K dosažení žádoucího účinku je nutno čaj užívat nejméně 10-14 dní.

Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 2 týdny, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Užívání třezalky by nemělo být dlouhodobé a bez přestávek.

Složení

Nať třezalky (Hyperici herba).

Upozornění

Při užívání se vyvarujte intenzivního slunečního ozáření či jiného zdroje UV záření. Přípravek může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků užívaných k uklidnění a při depresích. Může snižovat účinky hormonální antikoncepce, warfarinu a dalších léčiv.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Megafyt
SUKL název TŘEZALKOVÁ NAŤ SPC 50G
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Forma Čaj sypaný
Věk dítěte od 18 let
SUKL kód 76592
EAN 8594003075193
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Kategorie produktu